Şimdi hazır! Müşterileriniz çok daha memnun kalacaklar çünkü isteklerine daha iyi cevap verebilirsiniz.

Virtual Reality: Tek bir tıklama ile sınırsız 

3B-Gerçeği yaşayın

Şimdi hazır! Müşterileriniz çok daha memnun kalacaklar çünkü isteklerine daha iyi cevap verebilirsiniz. Bunu nasıl başaracaksınız? Çok kolay! Ofisinizde Toplantı esnasında planladığınız yapının etrafında içinde gezindirebileceksiniz. Serbest hareket edebilecek her yöne baka bilecek ilerde yapı bitiğinde bina nasıl olacağını görecek.  

Virtuelle Realität – 3B-Videodan Fazlası

Bunu kullanırken teknolojinin desteklediği bir 3B-Gözlük. Örneğin: Oculus Rift, VIVE VR), Game-Engin ve AX3000 Plugin Planlama -Araçtan verileri okumakta tır. Bu yöntem ile müşteriniz resmen planladığını z yapıların etrafında içinde serbest gezinebilir kendi istediği gibi. Avantajınız: Sadece bu yöntem ile gerçek mekanların izlenimi orantıyı aydınlatma durumu ve renk malzeme seçimlerinizi sunmuş olacaksınız. Hemde farklı yıllık ve günlük saat dilimlerine göre veya hava koşullara göre.

BricsCAD ve Archicad tek tıklama planlama yazılımınızda ve başlayın!

Daha kolay olamaz! Çalışma tarzınız değiş meye çek. Sadece müşteriniz ile iletişim daha iyi olacak. AX3000 VR normal planlama yazılımınız için bir Plugin dir. İstediğiniz zaman şu anki planlama durumundan sadece tek bir tıklama ile gerçek zaman VR çevresini yükleyebilirsiniz. Müşteriniz hızlı her değişikliği hemen sunabilirsiniz. Örneğin bir duvarın taşınması veya pencerenin büyümesi gibi…..

Bimplus: Virtual‐Reality‐Çözümü Tüm Planlama Yazılımlar İçin.

Eğer herhangi başka bir planlama yazılım ile mi çalışıyormusunuz? Sorun değil AX3000 VR Bimplus platformunda da size bir zarif çözüm sunabiliyoruz. Bu merkezi Open-Bim-Platformu ile yapılarınız ve planlarınız her planlama yazılım ile sanal gezinti hazırlaya bilirsiniz ve müşterilerinize suna bilirsiniz.

Şimdi ücretsiz deneyin!

Daha Fazla Gör

Aluplan Program Sistemleri Virtual Realty, Aluplan Program Sistemleri Virtual Realty, Aluplan Program Sistemleri Virtual Realty, Aluplan Program Sistemleri Virtual Realty, Aluplan Program Sistemleri Virtual Realty
Notifications